Jak zwiększyć rozmiar penisa

Zarówno kobiety jak i mężczyźni mają swoje kompleksy. Jedni mniejsze, inni większe jednak gdzieś w głębi i tak pojawia się myśl co by było gdybym wyglądała czy wyglądał inaczej. Jeśli chodzi o grupę kobiet, wśród nich niewątpliwie królują dwa kompleksy – kompleks małych piersi oraz kompleks związany z nadmierną ilością kilogramów. O tyle o ile kompleks kilogramów można zastosować również w odniesieniu do mężczyzn – zarówno w stronę zbyt dużej ilości jak i w stronę zbyt małej – to kompleks piersi dotyczy jedynie kobiet. U mężczyzn miejsce to zajmuje kompleks związany z wielkością przyrodzenia i to nie rzadko spędza facetom sen z powiek. Nie jeden z was zastanawiał się wielokrotnie jak zwiększyć rozmiar penisa. Wydawałoby się, że tak samo jak powiększanie piersi bez operacji nie jest możliwe, powiększenie penisa również. tutaj jednak musimy was zaskoczyć. Znamy bardzo wiele sposobów na to aby zwiększyć rozmiar penisa. Wystarczy tylko przeczytać ten artykuł do końca a wszystko stanie się jasne. Zastanawiasz się teraz w jaki sposób można to poczynić? Jak zwiększyć rozmiar Twojego penisa?

jak zwiększyc rozmiar penisa

O tym za moment, na początek garstka statystyk – jak wykazały najnowsze badania opinii społecznej ponad 70 procent mężczyzn nie jest zadowolona z wielkości swojego przyrodzenia  –  oni chcieliby aby ich członek był dłuży, natomiast niewielka liczba spośród nich chciałaby aby ich członek był grubszy. Taka sama ilość mężczyzn jednocześnie jest zdania, że dla kobiet rozmiar tego co noszą w majtkach ma duże znaczenie. Warto również odwiedzić stronę wikipedii gdzie znajdziecie informacje o rozmiarach prącia.

Przykładami takich ćwiczeń są:

– doprowadzanie członka do erekcji wykonując nim ruchy w przeróżnych kierunkach

– chwytanie członek pomiędzy kciuk oraz palec wskazujący z jednoczesnym przesuwaniem palców wzdłuż członka w sposób naśladujący ruch „dojenia”, to ćwiczenie należy wykonywać przez kilka minut, można do niego użyć środka nawilżającego.

– rozciąganie członka – chwytając lekko główkę penisa należy delikatnie go rozciągać – delikatnie aby nie pojawił się ból i w takiej pozycji chwilę przytrzymać, powtarzając czynność kilkanaście razy.

Powyższe sposoby, są sposobami na zwiększenie rozmiaru penisa jeśli chodzi o długość ale nie tylko z tym mężczyźni mają problem. Grono mężczyzn trapi często nie długość, a grubość ich przyrodzenia – obwód penisa.

Jak więc zwiększyć obwód penisa? Sposobów jest również wiele. Najczęściej spotykaną odpowiedzią na pytanie jak zwiększyć grubość penisa jest – tabletka.  Głównym zadaniem tego typu tabletek jest zwiększenie sprawności oraz chłonności ciał jamistych, które budują członka. Kiedy krew do niego napływa, ciała te – czyli tkanki zaczynają pęcznieć dzięki czemu zarówno grubość jak i długość penisa ulega powiększeniu. Kolejnym sposobem na skuteczne powiększenie grubości i długości penisa jest znana już od 1911 roku pompka powiększająca penisa. Pompki takie wytwarzają podciśnienie wokół członka, co powoduje, że krew do niego napływa, a to z kolei powoduje erekcję. Pompki powiększające penisa są skuteczną alternatywą dla wspominanych wyżej tabletek.  Jednakże nie można korzystać z nich za długo – maksymalny czas zabawy taką pompką to 20 minut.

Istnieją również zabiegi chirurgiczne na powiększenie penisa jednakże koszty takich zabiegów są o wiele wyższe aniżeli zakup pompki czy tabletek (zobacz nasz wpis o member xxl), nie wspominając już o zerowym koszcie ćwiczeń, które można wykonywać aby zwiększyć długość penisa.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *