Kiedy kobieta jest zadowolona z seksu?

Nie tylko niedoświadczeni i młodzi mężczyźni mają problem z wyczuciem kiedy kobieta jest zadowolona z seksu. Mężczyzna powinien umieć odczytywać sygnały jakie  wysyła do niego kobieta podczas stosunku. Wiele kobiet nie lubi szybkich numerków, dlaczego? A no dlatego, że kobiety zwykle potrzebują nieco więcej czasu na dojście do pełnej rozkoszy, temu też służy gra wstępna. Należy podkręcić odpowiednio atmosferę aby partnerka również miała szansę szczytować a niestety w szybkich numerkach dzieje się to rzadko.

kobieta będąca zadowolona z seksuSeks dla obojga partnerów powinie być przyjemny – a nie odbywany jedynie z przysłowiowego obowiązku. Mężczyzna powinien postarać się o to, aby zadowolić swoją kobietę, spełnić jej fantazję i oczekiwania, a nie tylko zaspokoić swoje potrzeby. Jeśli masz problem z tym, kiedy kobieta jest zadowolona z seksu, nie wiesz co lubi – po prostu z nią o tym porozmawiaj. Zapytaj co lubi, a czego nie – będzie wam wówczas łatwiej obojgu.

Oto kilka podstawowych informacji, o jakich niestety nie każdy mężczyzna pamięta.

Higiena osobista to podstawa. Oczywiście, są sytuacje kiedy oboje kochankowie pożądają się na tyle mocno, że nawet ten aspekt im nie przeszkadza – ale są to sytuacje wyjątkowe. Musisz pamiętać o tym, że kobieta bardziej będzie na Ciebie napalona jeśli nie będziesz cuchnął. Może zaproponuj wspólny prysznic, który potraktujecie jako grę wstępną? Bo to właśnie kolejna podstawowa rzecz, o której mężczyźni często zapominają. Kobiety lubią czuć się adorowane, pieszczone i całowane. Być może włączycie do swojej gry wstępnej jakieś gadżety? Wspólny wypad do sex shopu bądź odwiedzenie jego witryny internetowej jeszcze nigdy parom nie zaszkodziły – a wręcz przeciwnie! Kolejny ważny aspekt to potrzeby partnerki. Jak już wspomnieliśmy wyżej – jeśli nie wiesz kiedy Twoja kobieta jest zadowolona z seksu – zapytaj! Nie bój się tego, jeśli nie dowiesz się co ją kręci w łóżku a co nie do końca – nie ma szans na to aby wasze życie seksualne było udane. Szczera rozmowa może działać naprawdę wiele.

Seksuolodzy wykazali w ostatnich badaniach, że wśród większości kobiet szczytowanie nie jest wyznacznikiem satysfakcji ze zbliżenia. Bardzo ważna dla nich jest namiętność a szczytowanie schodzi na dalszy plan. Jednak stosując się do wyżej wskazanych zaleceń możesz sprawić, że Twoja kobieta będzie odczuwała zarówno namiętność jak i będzie dochodzić do rozkoszy podczas waszych zbliżeń.

Jeżeli, w dalszym ciągu nie wiesz kiedy Twoja kobieta jest zadowolona zobacz czym jest Member XXL?.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Janusz pisze:

    W moim związku podstawą zadowolenia mojej partnerki w łóżku jest dobra gra wstępna – czyli tak jak napisał autor w artykule. Chłopaki nie bujcie się tego wyjdzie wam to na dobre – mówię na swoim przykładzie:p

  2. Emil pisze:

    Moja żona na przykład jeśli nie dochodzi to bardzo lubi kiedy ja kończe w niej – twierdzi, że to fajne uczucie – też jest to jakieś zadowolenie jakby nie patrzeć

  3. Mati pisze:

    Ja staram się zawsze być ‚czysty i pachnący’ bo sam bym chyba nie zniósł jak panna byłaby spocona i śmierdząca więc staram się też ze swojej strony aby było przyjemnie!!! Po za tym tak jak kolega wyżej napisał dobra gra wstępna to podstawa, żeby laski były w pełni zadowolone!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *