Co zrobić żeby powiększyć penisa

Jak już niejednokrotnie przeczytaliście i usłyszeliście duża grupa mężczyzn ma kompleksy na punkcie swojego penisa. Rzadko kiedy dotyczą one przyrodzenia zbyt dużego – 99 % przypadków to kompleks wywołany zbyt małym penisem. Na ile jest to problem wyimaginowany a na ile prawdziwy , tego nie jesteśmy w stanie powiedzieć. Ale wiemy, że często panowie przesadzają i niepotrzebnie martwią się swoim rozmiarem. Zresztą tak samo jest w przypadku kobiet i ich wagi – więc nie jest to sytuacja dziwna.

operacyjne powiększanie członkaPanowie żeby powiększyć penisa najczęściej korzystają ze środków powszechnie dostępnych takich jak różnego rodzaju tabletki, maści czy pompki – czyli sposoby nieinwazyjne.  Jednakże najskuteczniejszym i najbardziej widocznym sposobem jest operacyjne powiększanie penisa. Tylko niewielka grupa mężczyzn decyduje się na zabieg powiększający penisa. Jest to najrzadziej w dzisiejszych czasach sposób na skuteczne powiększenie penisa.
„dowiedz
Operacyjne powiększanie penisa zwane również wydłużaniem prącia dokonywane jest w narkozie ogólnej – a więc mamy do czynienia z operacją a nie zabiegiem chirurgicznym i polega ona mniej więcej na tym, że luzuje się w jej trakcie dwa więzadła wieszadłowe i procowate. Po zabiegu powiększającym penisa praktycznie nie widać śladów na ciele – chirurg bowiem robi dolne cięcie brzuszne – półokrągłe o wielkości około 2,5 cm w okolicach owłosienia łonowego. Dzięki tym nacięciom umożliwione jest dotarcie do ukrytej pod wałem skórnym części penisa, która się wysuwa na zewnątrz, powodując zwiększenie długości przyrodzenia. W stanie zwiotczenia przyrost długości wynosi nawet 3 centymetry, jeśli chodzi o zwiększenie długości podczas wzwodu – jest to niestety o wiele mniej – bo jedynie około 1 centymetr.

Operacja, operacjom ale największe efekty wydłużenia penisa po jego operacyjnym powiększaniu związane są z jego rozciąganiem tuż po samej operacji. Zastosowanie przy rozciąganiu obciążenia pozwala uzyskać maksymalny efekt powiększania. Bardzo ważna informacja dla osób biorących pod uwagę operacyjne powiększanie penisa – przez pierwszy miesiąc wykluczone są jakiekolwiek stosunki płciowe. Natomiast ściągnięcie szwów po zabiegu powiększania penisa następuje najczęściej po tygodniu.

zabieg powiększający penisaZabieg powiększający penisa może również prowadzić do powiększenia jego szerokości czyli obwodu. Taki efekt uzyskać można poprzez wstrzyknięcie do penisa silikonu. Można ten zabieg porównać do zabiegu powiększania piersi za pomocą silikonu ponieważ używa się do tego identycznie takiego samego materiału. Ostrzega się jednak przed tym, albowiem zabieg taki może prowadzić w niektórych przypadkach do zaniku czucia w penisie, co niestety wiązałoby się z jeszcze większymi problemami w stosunkach seksualnych.

Tak więc, na pytanie co zrobić żeby powiększyć penisa, znasz już odpowiedź? – technik i sposobów powiększania penisa jest bardzo wiele, od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na operacyjne powiększanie penisa czy raczej sięgniesz po standardowe i powszechnie dostępne produkty mające wspomóc proces powiększania penisa takiej jak member xxl.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Marko pisze:

    Jakoś chyba nie jestem przekonany do tego aby położyć się na stole, stosuje tabletki i przynosza mi zadowalające rezultaty – w moim przypadku szpital – stanowcze NIE

  2. Grzesiek pisze:

    Ja tak samo – jak tylko pomyśle o operacji na penisie to mam gęsią skórkę!!!!! Suplementy i ewentualnie gadżety typu pompka – na tak ale operacje to już lekka przesada!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *