Efekty stosowania pompki do penisa

Pompka do penisa to jeden ze sposobów na jego skuteczne powiększenie. Można powiedzieć, że jest to sposób naturalny, ponieważ nie używamy tutaj żadnego rodzaju środków powodujących chemicznie wzrost ciśnienia. Efekty stosowania pompki do penisa mogą być jednak różne.

jakie są efekty po używaniu pompki do penisaZacznijmy więc od tych efektów, które powinny zadowolić. Pompka do penisa czy inaczej pompka próżniowa jest urządzeniem, które wykorzystuje się w leczeniu zaburzeń erekcji. Jest to rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie chcą się faszerować różnego rodzaju środkami chemicznymi lub po prostu ze względu na jakieś schorzenia nie mogą ich przyjmować. Odpowiednio założona pompka powoduje napływ krwi do penisa, co powoduje jego wzwód. Sama wielkość członka zależy krwi go wypełniającej – to ona warunkuje wzrost objętości penisa. W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów tego typu sprzętu, jednak działanie oraz efekty stosowania takich pompek opierają się na tym samym. W skrócie wygląda to tak, że członka umiejscawia się w cylindrze z odpowiednio dopasowaną opaską, która stabilizuje i utrzymuje przyrodzenie w niezmiennej pozycji, następnie powietrze zostaje wyssane z cylindra za pomocą owej pompki – co skutkuje spuchnięciem penisa. Jeżeli, jednak nie interesuje Cię pompka do penisa, możesz przeczytać artykuł o  tabletkach i dowiedzieć się po jakim czasie można zaobserwować pierwsze efekty stosowania Member XXL?. Pamiętać należy, że efekt stosowania pompki do penisa nigdy nie jest trwały – jest to zabieg doraźny polecany bezpośrednio przed stosunkiem.

Jak w każdym przypadku, pompka do penisa może przynieść również efekty negatywne. Stanie się to wówczas, kiedy kupimy pompkę słabej jakości, bądź też nie odpowiednio założymy sprzęt. Wówczas penis wyglądać będzie źle i może nawet dojść do sytuacji, że żołądź będzie zdrętwiały. Przy tego typu sprzęcie nie warto jednak żałować pieniędzy i przede wszystkim dokładnie przeczytać instrukcję obsługi!

Bezpieczeństwo to podstawa, należy o tym pamiętać. Niestety jednak wielu mężczyzn o tym zapomina – chcąc poprawić swoją sytuacje w relacjach partnerskich, robią swojemu członkowi krzywdę i efekty stosowania pompki do penisa są odwrotne od zamierzonych!

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Arek pisze:

    Fajny gadżet taka pompka, mam jeden ze starszych model bo kupiłem z dobre 5 lat temu ale służy mi bez zarzutu, myślę nad kupnem jakiejś nowej może będzie lepiej stał> ktoś coś poleca? ;p

  2. Dominik pisze:

    Też uważam,żw pompki to przydatne urządzenia. Osobiście mam 2 różne (jedna słabsza druga mocniejsza). Od czasu do czasu po nie sięgam i myślę,że nie ma w tym nic złego. Moja żona też tak uważa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *