Jak mierzyć penisa

To, że mężczyźni miewają obsesje na punkcie mierzenia penisów zostało udowodnione już bardzo dawno temu. Mimo biegu lat nic się w tym temacie nie zmienia. Duża część mężczyzn żyje w przekonaniu, że ich penis jest niestety zbyt mały aby zadowolić partnerkę. Ostatnie badania wielkości penisów wykazały, że w obecnych czasach średni rozmiar penisa to 15 centymetrów.

jak prawidłowo mierzyć penisaOczywiście żyjemy w takich czasach, kiedy lekarstwa, suplementy i przeróżnego rodzaju sprzęty potrafią sobie poradzić z większością problemów. Tak też jest w temacie powiększania penisa. Jednakże aby ten proces rozpocząć należałoby początkowo zmierzyć prawidłowo penisa, aby wiedzieć jak posuwają się naprzód efekty wybranej przez nas kuracji powiększającej.

Zastanawiasz się teraz od, którego miejsca mierzyć penisa, aby pomiary były wymierne? Sposobów jest kilka w zależności od tego czy chcesz zmierzyć obwód penisa czy też jego długość. Jeśli chodzi o długość możesz to zrobić podczas erekcji lub nie. Jeśli chodzi o pierwszy sposób musisz w pierwszej kolejności doprowadzić swojego penisa do wzwodu a następnie oprzeć początek miarki o kość łonową i mierzyć w górę do samego końca. Jest to najprostszy sposób na to, jak prawidłowo zmierzyć penisa. Jeśli chodzi o sposób pomiaru prącia bez wzwodu – opiera się on na ten samej zasadzie – miarkę przykładamy do kości łonowej a następnie mierzymy penisa do końca.

Bardzo ważne jest to, od którego miejsca zmierzysz penisa
– jeśli nie odpowiednio oprzesz miarkę,  Twój wynik może wyjść  zakłamany. Dlatego też za każdym razem dokonując pomiarów musisz pamiętać o tym, żeby przykładać miarkę w ten sam, prawidłowy sposób.

Jeśli chodzi natomiast o mierzenie grubości Twojego przyrodzenia to poniżej znajdziesz sposób na to jak prawidłowo zmierzyć penisa na szerokość. Najlepiej jest to robić na penisie podczas erekcji za pomocą krawieckiej miarki ewentualnie jakiegoś sznurka. Pomiaru należy dokonać w najszerszym możliwym miejscu prącia, oczywiście przy powtórnej próbie przekładając miarę, w ten sam sposób.

jak zmierzyć penisa

Już wiesz od którego miejsca mierzyć penisa, musisz poznać jeszcze kilka dodatkowych wskazówek odnośnie dokonywania pomiarów. Jak wiadomo penis w zależności od różnych czynników, takich jak chociażby temperatura kurczy się lub powiększa kilku a nawet kilkunastokrotnie w ciągu dnia. Stąd też aby poznać wymierny wynik pomiarów penisa należałoby dokonać pomiarów o różnych porach dnia i po prostu z kilku wyciągnąć średnią. Istotne jest również to aby znaleźć sobie jakiś punkt odniesienia – niekoniecznie miarę i na zasadzie porównań sprawdzać czy Twój penis się powiększył. Należy także pamiętać przy mierzeniu grubości prącia aby nie zaciskać miarki czy sznurka zbyt mocno wokół  przyrodzenia!

Przeczytaj o tym co sprawia, że member xxl jest tak skuteczny.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. HAHAHA pisze:

    no jak kto jak? jak stoi to od „samego dołu” do końca, tak żeby zmierzyć całego przecież to logiczne… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *