Jak urozmaicić życie seksualne

Twój związek dopadła rutyna? Temperatura między Tobą a Twoją partnerką zastraszająco się oziębiła? Uczucia diametralnie się zmieniły, a motyle z brzucha, które pojawiały się na początku trwania związku gdzieś odleciały? Niestety takie sytuacje w związkach się zdarzają i to nie rzadko. Warto zastanowić się w tym miejscu co spowodowało taki obrót sprawy. Jeśli znasz już przyczynę możesz zacząć zastanawiać się jak urozmaicić życie seksualne, które dotąd prowadziliście. Możemy Ci w tym pomóc podając kilka bardzo ważnych informacji i wskazówek co zrobić aby temperatura w Waszej sypialni znów wzrosła.

urozmaicone zycie seksualne

Jak urozmaicić życie seksualne

Po pierwsze. Musisz pamiętać, że właśnie seks i urozmaicone życie seksualne budują bardzo silną więź między osobami pozostającymi na co dzień w związku. Jak więc to zrobić? Kupić kobiecie piękną,  zmysłową i seksowną bieliznę – oczywiście w jej rozmiarze. Nowa bielizna może naprawdę zmienić życie erotyczne. Możesz wybrać taką, która podoba się Tobie i wiesz, że Twoja partnerka będzie się w niej dobrze czuła – robiąc jej niespodziankę ale możecie też wybrać się do sklepu czy poszukać w ofercie sklepów internetowych jakąś razem. Obie drogi są skuteczne.

Oprócz bielizny bardzo pomocna okazuje się zmiana scenerii dla Waszych igraszek. Jak urozmaicić swoje życie seksualne to tylko w ten sposób! Seks w aucie, na stole czy na klatce schodowej – gdzie adrenalina wzrasta w związku z tym, że ktoś może Was nakryć – pozwala doznać nowych odczuć seksualnych. Wiele par decyduje się również na wynajem pokoju w hotelu – jest to dobra alternatywa przede wszystkim  dla par mających dzieci czy takich, które nie mogą w domu spędzić czasu dosłownie sam na sam, ponieważ właśnie dopiero w hotelu mogą zająć się sobą nawzajem, nie przejmując się tym co dzieje się wokół.

Urozmaicenie życia seksualnego nie opiera się jedynie na scenach łóżkowych. Aby do nich doszło ważne jest również podsycanie podniecenia poprzez krótkie wiadomości do ukochanej czy ukochanego, niewinny dotyk miejsca intymnego kiedy jesteście z innymi ludźmi, oczywiście pod warunkiem, że nikt oprócz Was tego nie zauważy. Czułe gesty i miłe słowa wskazane!

Jak już wspominaliśmy to jednak przede wszystkim seks buduje wieź między partnerami i jak oboje dowiecie się jak urozmaicić życie seksualne – pozwoli to Wam na odbudowanie właśnie tej silnej więzi. Nie możecie tylko ograniczać się w swojej namiętności, najlepiej więc stopniowo wprowadzać spontaniczność i dawać ponosić się emocjom i wzajemnej namiętności. Musicie odejść od standardów. Zmienić swoją grę wstępną lub w ogóle zacząć przed stosunkiem ją odbywać. Seks aby budował więź między kochankami musi rozładowywać emocje, dawać obojgu radość, zbliżać ich do siebie i przede wszystkim musi zaspokajać obojga z partnerów – na równi, bez śmieszności czy poczucia wstydu. Jeżeli chcesz urozmaicić swoje, życie seksualne sprawdź czym wyróżnia się Member XXL na tle produktów konkurencyjnych.

Powyżej wymienione sposoby na to jak urozmaicić życie seksualne nie są oczywiście jedynymi z możliwych. Każda osoba potrzebuje czegoś innego, dla każdej pary standardy życia seksualnego są inne – stąd też i słowo rutyna każdemu może kojarzyć się z czymś innym. Dlatego zastanów się co to dla Ciebie oznacza i nie bój się tego zmienić! Uwierz, że przyniesie to Wam obojgu niewymierne korzyści i przyjemności!

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Antek pisze:

    Fajny artykuł, my z moją żoną od czasu do czasu wspólnie wybieramy dla niej jakąś ciekawą bieliznę, która podoba się i jej i mi ale i obowiązkowo przesyłamy sobie od czasu do czasu miłe smsy czy czuło się do siebie odnosimy. Takie rzeczy też dużo dają

  2. Piotrek pisze:

    My z dziewczyną staramy się raz na tydzien czy raz na dwa tygodnie wychodzić „na randkę”- mimo tego, że znamy się już kupę lat. Pozwala to na przełamanie rutyny codziennych dni i oderwanie się od różnych problemów. Oboje jesteśmy zdania,że pomaga to naszemu związkowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *