Sposoby na powiększenie penisa

Nie będziemy owijać w bawełnę, bo wiemy z jakiego powodu czytasz tą treść. Sposoby na powiększania penisa są różne. Według przeważającej grupy kobiet rozmiar penisa ma niewiarygodne znaczenie jeżeli chodzi o ich odczucia seksualne podczas stosunku. Nie do końca jednak. Ponieważ zbyt duży rozmiar penisa, wręcz przeciwnie – zamiast przyjemności może partnerce sprawiać ból. Jednakże mężczyźni przejmują się raczej tym, że ich przyrodzenie jest zbyt małe aby zadowolić partnerkę i coraz częściej chcą skutecznie powiększyć penisa.

sposoby na powiekszanie penisaJak już wcześniej wspomnieliśmy metody powiększania penisa są bardzo różne. Poniżej pokrótce opiszemy jak naturalnie możesz swojego penisa powiększyć.  Bardzo wiele z tych sposobów to właśnie te, oparte na działaniu natury. Sposoby na powiększania penisa należące do pierwszej grupy to ćwiczenia, które naturalnie powiększają penisa. Duża grupa mężczyzn potwierdza na własnym przykładzie, że codzienne systematyczne wykonywanie określonych ćwiczeń przyczyniło się do skutecznego powiększenia ich penisa.

Tutaj warto postawić sobie pytanie – jakiej długości i grubości członek jest ‘idealny’? Nie jest to jednak odpowiedź jednoznaczna, ponieważ wszystko to zależy od partnerki bądź partnerek z których sypiamy. Nie każda pochwa jest taka sama, tak samo jak jest z męskim przyrodzeniem. Ciężko więc określić czyj członek i w jakim czasie osiągnie zadowalające efekty naturalnego powiększania. Sposoby na powiększanie penisa oparte na ćwiczeniach to specjalistyczne techniki które mają rozciągnąć i wydłużyć przyrodzenie.

Najbardziej znanym z nich jest tak zwane „dojenie penisa”, znane już w starożytności i polega mniej więcej na tym, że penisa naciąga się w odpowiedni sposób imitując ruch … dojenia krowy. Tak brzmi komicznie, jednakże dla wielu mężczyzn akurat to jest skuteczną metodą powiększania penisa.

Są sposoby naturalne, gdzie nie używamy żadnego sprzętu ale są też sposóby powiększania penisa w których się po nie sięga. Mowa tutaj o przeróżnego rodzaju pompkach próżniowych, które powiększają penisa i pomagają utrzymać erekcję. Jest to jednak sposób co prawda szybki a wręcz natychmiastowy ale niestety krótkotrwały. Możesz stosować też różnego rodzaju środki na powiększenie penisa takie jak żele czy środki farmakologiczne typu tabletki member xxl. Co do żeli – mają one oprócz właściwości powiększania przyrodzenia również właściwości poprawiające jego ukrwienie i sztywność. Tutaj warto napomknąć również o inwazyjnej metodzie powiększania penisa jaką jest wstrzykiwanie kwasu hialuronowego.

Ostatnim sposobem o jakim chcemy wspomnieć jest wydłużanie prącia operacyjne – polega on na wysunięciu a zewnątrz tej części penisa, która znajduje się w ciele. Brzmi boleśnie – jednak można to porównać to chociażby powiększania biustu przez kobiety.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Felek pisze:

    przedłużanie operacyjne – o matko… to to już jest dla prawdziwych desperatów albo pechowców! Sam nie wiem ale w życiu bym na to nie poszedł!!!!!

    • JONY pisze:

      mam do tego takie same podejście ale weź sobie pomyśl – jeśli ktoś się na to decyduje to jego jaja muszą być naprawdę mikroskopijne… nie zazdroszczę wcale a wcale

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *