W jaki sposób przedłużyć stosunek

W jaki sposób przedłużyć stosunek? To bez żadnych wątpliwości najczęściej zadawane pytanie przez mężczyzn – nie tylko w średnim wieku. Mężczyźni w różnym wieku głowią się nad tym z jakiego sposobu skorzystać aby stosunek trwał zdecydowanie dłużej. Możecie domyślać się, że sposobów jest wiele, jednak z nich wszystkich należy zawsze wybrać najodpowiedniejszy dla siebie.

jak przedłużyć stosunekNajwiększą popularnością na to w jaki sposób przedłużyć stosunek – jeśli chodzi o preparaty dostępne w sprzedaży – cieszy się stosowanie wszelkiego rodzaju kremów, maści oraz żelów, które powodują opóźnienie wytrysku u mężczyzn. Używanie regularne tego rodzaju preparatów pozwala na zdecydowanie dłuży stosunek i zmniejsza stopniowo wrażliwość mężczyzny na bodźce zewnętrzne.

Jeśli chodzi o sposoby naturalne niewątpliwie jednym ze sposobów na przedłużenie stosunku stosowanym przez dużą liczbę par jest zmiana tempa stosunku – jeśli mężczyzna czuje, że jego wytrysk powoli się zbliża – wówczas powinien się on zatrzymać, przestać poruszać, aż do momentu kiedy poczuje, że podniecenie spadło – czysto statystycznie jest to jeden z najczęściej stosowanych sposobów przedłużania stosunku. Drugim – nieco mniej popularnym – ale również często stosowanym sposobem naturalnego przedłużania stosunku jest delikatne cofanie członka tuż przed wytryskiem z jednoczesnym równie delikatnym uściśnięciem go nad główką – zdobywamy w ten sposób czas na dalsze kontynuowanie stosunku poprzez opóźnienie wytrysku.

Problem z przedwczesnym wytryskiem mają w dzisiejszych czasach nie tylko mężczyźni w średnim wieku, tyczy się to również grupy tych młodszych. Dlatego warto, żebyś przeczytał wpis o Member XXL.  Mężczyźni cierpiący z tego powodu zmuszeni są do masturbacji tuż przed rozpoczęciem stosunku z kobietą, ponieważ powoduje to zdecydowane obniżenie wrażliwości ich penisa, jednakże nie jest to najlepsze rozwiązanie.

Bardzo popularne są wśród mężczyzn, oprócz wyżej wymienionych preparatów są także preparaty w formie tabletek, które stosowane codziennie stopniowo obniżają wrażliwość członka dając możliwość dłuższego rozkoszowania się zbliżeniem, bądź też takie, które stosuje się bezpośrednio przed igraszkami. Na rynku dostępne są także specjalne prezerwatywy ze środkiem opóźniającym wytrysk.

Jak widzimy metod na to, w jaki sposób przedłużyć stosunek jest dużo – każdy jednak metodą prób i błędów powinien indywidualnie dopasować, którąś z nich do swoich potrzeb.

Pamiętaj! Nie zawsze to, co działa na kolegę, zadziała na Ciebie!

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. MArek pisze:

    Ja mam swój sposób na przedłużanie stosunku… jak już czuje, że się zbliża mój koniec to wyciągam go, ściskam „główkę” z całej siły czekam z 5 s aż uczucie przejdzie i jade dalej ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *